Vi ønsker Ã¥ informere om at vi vil avvikle det midlertidige innførte p¥slaget i vÃ¥rt infrastrukturtillegg i Norge. VÃ¥rt infrastrukturtillegg blir da justert ned til normalt nivÃ¥. Dette skjer med virkning fra 31. mai 2020.
Vi opplever en krevende tid som så mange andre under denne pandemien. Situasjonen påvirker fremdeles våre rammebetingelser, og vi må tilpasse oss disse for å for å drifte på en forsvarlig måte. Vi gjør vårt ytterste for å sikre at våre leveringer og tjenester går så normalt som mulig i denne ekstraordinære situasjonen.
Vår produksjon er i tilnærmet normal drift, selv om vi nå opplever at konsekvensene av de tiltak som myndighetene har innført, også rammer oss på ulike måter. Vareforsyningen er viktig i denne situasjonen, og vi gjør nødvendige tiltak for å sikre den i tiden fremover. Kostnadsbildet endres drastisk og vi må tilpasse våre priser midlertidig.
Our production is nearly close to normal even if the consequences of the measures imposed by the government impact us in various aspects. Supply of goods is very important in this situation and we do our utmost to ensure this also in the future. Our cost structure, however, is changing drastically and we therefore have to adjust our prices temporarily.
Schenker tjenester
Trafikkmeldinger eksterne